HUBY vieme, čo jeme? 


Milí priatelia. Prvý ročník seminára o hubách je za nami. V mene celého organizačného výboru a všetkých prednášajúcich sa vám chcem poďakovať za vašu účasť. Verím, že sa vám naše prednášky páčili, že boli poučné a hlavne, že vás nenudili. Ako sme vám sľúbili, tak všetky prednášky si môžete stiahnuť na odkazoch nižšie. Taktiež pridávame pár fotiek z akcie, ktoré nájdete vo fotogalérii. O rok dovidenia. 


Milí hubári. Pod týmto textom si môžete stiahnuť celý zborník s príspevkami, ktoré sme si pre vás pripravili. Dozviete sa v nich množstvo zaujímavých informácii. Ak by to bolo predsa len málo, tak napíšte autorom príspevkov.


Ak ste zvedaví, čo vedci vedia o hubách a chcete sa dozvedieť viac o fascinujúcom svete húb, pridajte sa k nám na seminári s názvom "HUBY vieme, čo jeme?". Tento seminár vám poskytne zaujímavé informácie o rôznorodosti, význame a aktuálnom výskume húb. Pridajte sa k nám a objavte svet húb z pohľadu vedcov! 

Seminár sa bude konať 5. júna 2024 v kongresovej sále Výskumného centra AgroBioTech v areáli Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre so začiatkom o 8: 30 (registrácia od 7: 30). Čaká na vás 10 prednášok, ktoré vás prevedú svetom húb. V rámci celého dňa vám zabezpečíme občerstvenie. Predpokladaný koniec semináru je o 14: 30. Maximálny počet účastníkov je obmedzený na 50. Registrácia je dokončená v momente, keď vám príde na váš mail potvrdzovacia správa. V prípade, že vám potvrdzovacia správa nepríde do 24 hodín, kontaktujte nás na nižšie uvedenom maile. V prípade akýchkoľvek otázok nás kľudne kontaktujte mailom na seminar@mushroomfans.sk

Bližšie informácie o mieste konania semináru nájdete na stránke https://www.agrobiotech.sk

Bližšie informácie o seminári sa dozviete z brožúry, ktorú si stiahnete v spodnej časti stránky.


Registrácia

Vyplnením tohto formulára sa záväzne prihlasujete na seminár  "HUBY vieme, čo jeme?"